120 000 €
11 €/m²
Property 47077 photo 1
Property 47077 photo 2
Property 47077 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 10200 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 480 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Electricity and water are about 100 meters away.

Verkoop
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63071
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
140 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 57456
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 41759
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 54604
  • Gebied 2199 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Objectcode 54416
  • Gebied 1658 m²
  • Afstand tot de zee 580 m
Verkoop
150 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64037
  • Gebied 5088 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
100 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 65845
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
140 000 € 248 €/m²
  • Objectcode 65313
  • Gebied 564 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief