38 000 €
47 €/m²
Property 47046 photo 1
Property 47046 photo 2
Property 47046 photo 3
Property 47046 photo 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Niveaus: 2
  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,8 km
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 800 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 80 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
50 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 39460
  • Gebied 460 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
48 000 € 115 €/m²
  • Objectcode 34136
  • Gebied 416 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
40 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 65486
  • Gebied 5664 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
49 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 48833
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
40 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 50374
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
53 000 € 121 €/m²
  • Objectcode 34137
  • Gebied 438 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
55 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 65361
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
40 600 € 92 €/m²
  • Objectcode 37599
  • Gebied 440 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
48 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 34180
  • Gebied 438 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
55 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 39139
  • Gebied 2108 m²
  • Afstand tot de zee 29000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief