150 000 € 120 000 €
28 €/m²
Property 47008 photo 1
Property 47008 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 13 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4150 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 43300
  • Gebied 3484 m²
  • Afstand tot de zee 390 m
Verkoop
205 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 59117
  • Gebied 2035 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
170 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 50162
  • Gebied 3750 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
189 000 € 414 €/m²
  • Objectcode 65882
  • Gebied 456 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
192 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 40278
  • Gebied 4600 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
145 000 € 103 €/m²
  • Objectcode 56611
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 52232
  • Gebied 3592 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 55955
  • Gebied 3215 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
180 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 47000
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief