50 000 €
77 €/m²
Property 47006 photo 1
Property 47006 photo 2
Property 47006 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 648 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Locatie