Te koop - Grond 10000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
1 000 000 €
100 €/m²
Property 4692 photo 1
Property 4692 photo 2
Property 4692 photo 3
Property 4692 photo 4
Property 4692 photo 5
Property 4692 photo 6
Property 4692 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 1300 m
  • Afstand tot luchthaven: 78 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

The village in which the plot is located has a well-developed infrastructure with a variety of shops, taverns, restaurants, bars and resort entertainment. The sea coast with a beautiful sandy beach and the azure sea attract a large number of vacationers here every year. 

Verkoop
900 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 38373
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
1 000 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 48896
  • Gebied 11650 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
850 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 13568
  • Gebied 8404 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 250 000 € 216 €/m²
  • Objectcode 44596
  • Gebied 5786 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
1 200 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 4197
  • Gebied 11875 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
1 275 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 19776
  • Gebied 20700 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
850 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 8547
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
900 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 25935
  • Gebied 12300 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
850 000 € 650 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 30796
  • Gebied 18480 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief