Te koop - Villa 593 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol Germasogeia
3 700 000 €
6239 €/m²
Property 46883 photo 1
Property 46883 photo 2
Property 46883 photo 3
Property 46883 photo 4
Property 46883 photo 5
Property 46883 photo 6
Property 46883 photo 7
Property 46883 photo 8
Property 46883 photo 9
Property 46883 photo 10
Property 46883 photo 11
Property 46883 photo 12
Property 46883 photo 13
Property 46883 photo 14
Property 46883 photo 15

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2019
  • Aantal kamers: 7
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 5
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 6
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 51 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 593 m² In Limassol. De Semi-kelder bestaat uit een voorraadkast, één sauna. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, woonkamer, een doucheruimte, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een badkamer, 3 doucheruimtes. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat tuin, garage. Er is een privézwembad aanwezig.