320 000 € 300 000 €
10 €/m²
Property 46861 photo 1
Property 46861 photo 2
Property 46861 photo 3
Property 46861 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4000 km
  • Afstand tot luchthaven: 61 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 28576 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 4200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
320 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 44365
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7200 m
Verkoop
299 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 64922
  • Gebied 6095 m²
  • Afstand tot de zee 527 m
Verkoop
269 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 49771
  • Gebied 4790 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
267 000 € 517 €/m²
  • Objectcode 64828
  • Gebied 516 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 38847
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 5200 m
Verkoop
449 000 € 271 €/m²
  • Objectcode 65403
  • Gebied 1654 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 36802
  • Gebied 13247 m²
  • Afstand tot de zee 4600 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51460
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief