200 000 €
48 €/m²
Property 46846 photo 1
Property 46846 photo 2
Property 46846 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 10 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 45 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4150 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Objectcode 47196
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
235 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 52112
  • Gebied 5321 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
250 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 50671
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 39770
  • Gebied 3455 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 41471
  • Gebied 1750 m²
  • Afstand tot de zee 8500 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65420
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 46745
  • Gebied 27000 m²
  • Afstand tot de zee 13600 m
Verkoop
250 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 57759
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
259 000 € 984 €/m²
  • Objectcode 65353
  • Gebied 263 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
267 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 42038
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief