Op aanvraag
Property 46787 photo 1
Property 46787 photo 2
Property 46787 photo 3
Property 46787 photo 4
Property 46787 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

With a building permit for six new two-storey houses with basements and six swimming pools. The allowed construction is 604.44 sq.m., while if we have a building under the ground, the surface of the building can be 604.44 x 2 = 1208.88 sq.m. (In the building factor does not measure 50% of the area of buildings below ground or part of buildings for residential use). For a hotel unit builds 3,600sqm.

Verkoop
853 000 € 813 €/m²
  • Objectcode 64552
  • Gebied 1048 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
853 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63290
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Wij raden aan Verkoop
214 000 €
  • Objectcode 65947
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 1180 m
Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m
Exclusief Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63957
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
190 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 65447
  • Gebied 1022 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
150 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 65428
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
200 000 € 278 €/m²
  • Objectcode 65098
  • Gebied 719 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 63900
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65785
  • Gebied 724 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief