220 000 € 128 000 €
4 €/m²
Property 46745 photo 1
Property 46745 photo 2
Property 46745 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 13600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 27000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos.

Suggested for sale a unique amphitheater land in Katalagari, Heraklion.Total area 27,000sqm, the land is buildable! and has a unique, unrestricted view of mountains and olive groves. It has water, while the electricity is very close.Orientation: east. Suitable for agritourism use.

Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m
Verkoop
190 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 65447
  • Gebied 1022 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
192 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 46924
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
200 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 44018
  • Gebied 8923 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
230 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 41967
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 39770
  • Gebied 3455 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
250 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 57759
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
250 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 42246
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
300 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49100
  • Gebied 2400 m²
  • Afstand tot de zee 350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief