85 000 €
30 €/m²
Property 46630 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 14400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2800 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 672 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Objectcode 54330
  • Gebied 28752 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
97 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 52623
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
102 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 48429
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
75 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 42790
  • Gebied 944 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
80 000 € 258 €/m²
  • Objectcode 47058
  • Gebied 309 m²
  • Afstand tot de zee 9300 m
Verkoop
108 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 36055
  • Gebied 1433 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
96 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52490
  • Gebied 7063 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
86 000 € 192 €/m²
  • Objectcode 50218
  • Gebied 447 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
100 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 57162
  • Gebied 1471 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
75 000 € 126 €/m²
  • Objectcode 42072
  • Gebied 593 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief