Te koop - Grond 8607 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 500 000 €
174 €/m²
Property 46532 photo 1
Property 46532 photo 2
  • Objectcode 46532
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 8607 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 4
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8607 m². В Лимассоле. Met de mogelijkheid tot bouw op 3443 m².

Zone: Ka9
Building Factor: 0.4
Coverage Factor: 0.25
Number of storeys: 2
Height: 10 m

Locatie