800 000 €
30 €/m²
Property 46523 photo 1
Property 46523 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 650 m
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 26134 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 2500 m².

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42923
  • Gebied 563 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 49742
  • Gebied 13569 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 100 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 50051
  • Gebied 12400 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
900 000 € 3010 €/m²
  • Objectcode 65575
  • Gebied 299 m²
  • Afstand tot de zee 130 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
900 000 € 750 €/m²
  • Objectcode 38771
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
880 000 € 1760 €/m²
  • Objectcode 18950
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
680 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 58882
  • Gebied 143484 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
660 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65423
  • Gebied 12329 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief