Te koop - Villa 240 m² in Protaras

Griekenland Cyprus Famagusta
Prijs vanaf 2 000 000 €
8333 €/m²
Property 46078 photo 1
Property 46078 photo 2
Property 46078 photo 3
Property 46078 photo 4
Property 46078 photo 5
Property 46078 photo 6
Property 46078 photo 7
Property 46078 photo 8
Property 46078 photo 9
Property 46078 photo 10
Property 46078 photo 11
Property 46078 photo 12
  • Objectcode 46078
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 240 m²
  • Perceeloppervlakte 2500 m²
  • Regio Protaras
  • Plaats Famagusta (Cyprus)
  • Aantal kamers 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 5
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 45 km

Diensten

  • Parkeren
  • Voorraadkast
  • Dubbel glas
  • Luxe Huis (Lux)

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 240 m² In Protaras in aanbouw. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Het object is onderworpen aan BTW. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Off-plan project.