107 000 €
21 €/m²
Property 45854 photo 1
Property 45854 photo 2
Property 45854 photo 3
Property 45854 photo 4
Property 45854 photo 5
Property 45854 photo 6
Property 45854 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5071 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
100 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 65845
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
150 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49099
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
150 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64037
  • Gebied 5088 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
140 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 42785
  • Gebied 1247 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Verkoop
100 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 50361
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 41759
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 56827
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
102 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 48429
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63268
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
120 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 51455
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief