260 000 €
42 €/m²
Property 45704 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1900 m
  • Afstand tot luchthaven: 24 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6078 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad, op het bos.

Verkoop
320 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 63954
  • Gebied 1613 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
267 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 41185
  • Gebied 5423 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
250 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 38076
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
225 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 37437
  • Gebied 6890 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
250 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 38078
  • Gebied 2194 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
270 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 50667
  • Gebied 4805 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 51030
  • Gebied 3792 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m

Abonneer u op de nieuwsbrief