250 000 € 214 000 €
13 €/m²
Property 45663 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 32 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 16000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51460
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
250 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 57759
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 65534
  • Gebied 7200 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
280 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 38410
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
349 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 65412
  • Gebied 5960 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
267 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 42038
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
299 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 64922
  • Gebied 6095 m²
  • Afstand tot de zee 527 m

Abonneer u op de nieuwsbrief