Te koop - Villa 398 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 833 915 €
4608 €/m²
Property 45524 photo 1
Property 45524 photo 2
Property 45524 photo 3
Property 45524 photo 4
  • Objectcode 45524
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 398 m²
  • Perceeloppervlakte 845 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 6
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 4
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 5
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 398 m² In Limassol in aanbouw. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een badkamer, 2 doucheruimtes. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

The completion date -12 months after signing the sales contract.