Te koop - Villa 210 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
340 000 €
1619 €/m²
Property 45375 photo 1
Property 45375 photo 2
Property 45375 photo 3
Property 45375 photo 4
Property 45375 photo 5
Property 45375 photo 6
Property 45375 photo 7
Property 45375 photo 8
Property 45375 photo 9
Property 45375 photo 10
Property 45375 photo 11
Property 45375 photo 12
Property 45375 photo 13
Property 45375 photo 14
Property 45375 photo 15
  • Objectcode 45375
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 210 m²
  • Perceeloppervlakte 255 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)
  • Aantal kamers 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2020
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: other
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 3500 m

Diensten

  • Parkeren

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 210 m² In Paphos. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Located in Geroskipou just 4 mins drive to Paphos Centre, to the beach, Elea Golf – easy access to Limassol Highway.