80 000 €
8 €/m²
Property 45331 photo 1
Property 45331 photo 2
Property 45331 photo 3
Property 45331 photo 4
Property 45331 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 3600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 42 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9363 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 52111
  • Gebied 4022 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
93 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 36799
  • Gebied 1229 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
107 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65472
  • Gebied 1130 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
65 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42794
  • Gebied 8756 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m
Verkoop
75 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 56833
  • Gebied 4265 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 57077
  • Gebied 2499 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
100 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 49098
  • Gebied 2375 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
65 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 43110
  • Gebied 573 m²
  • Afstand tot de zee 12500 m
Verkoop
86 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 46057
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief