2 500 000 €
5000 €/m²
Property 45284 photo 1
Property 45284 photo 2
Property 45284 photo 3
Property 45284 photo 4
Property 45284 photo 5
Property 45284 photo 6
Property 45284 photo 7
Property 45284 photo 8
Property 45284 photo 9
Property 45284 photo 10
Property 45284 photo 11
Property 45284 photo 12
Property 45284 photo 13
Property 45284 photo 14
Property 45284 photo 15
Property 45284 photo 16
Property 45284 photo 17
Property 45284 photo 18
Property 45284 photo 19
Property 45284 photo 20

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 8
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 6
  • Slaapkamers: 6
  • Toiletten: 6
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 500 m² op het eiland Kreta. De Semi-kelder bestaat uit 2 slaapkamers, 2 doucheruimtes, één sportschool. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, woonkamer, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 3 doucheruimtes. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Locatie