Te koop - Grond 30000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
300 000 €
10 €/m²
Property 45203 photo 1
Property 45203 photo 2
Property 45203 photo 3
Property 45203 photo 4
Property 45203 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 93 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 30000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
310 000 € 250 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 19446
  • Gebied 4250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
400 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 22655
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
270 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 45228
  • Gebied 3255 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
375 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 54311
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
320 000 € 200 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 6994
  • Gebied 22500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45206
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 5900 m
Verkoop
350 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 5532
  • Gebied 12250 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
300 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 38020
  • Gebied 18500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
300 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 45032
  • Gebied 1204 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
270 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 4718
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief