Te koop - Villa 358 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
978 000 €
2732 €/m²
Property 45163 photo 1
Property 45163 photo 2
  • Objectcode 45163
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 358 m²
  • Perceeloppervlakte 499 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop verdieping en een oppervlakte van 358 m² In Limassol. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

This Off-plan 3 bedroom villa is located in the hills of the Green Zone, in Germasogeia, above the highway.
Property with beautiful picturesque views of the sea and nature, in a very quiet prestigious area and surrounded by luxury private residences, 5 minutes drive from the beach and the city center.

Guaranteed Delivery in 14 months after sign purchase agreement.
Priority for the client to choose finishing materials and interior design & plans.

Locatie