Te koop - Grond 8140 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos Sint Joris
90 000 €
11 €/m²
Property 4514 photo 1
Property 4514 photo 2
Property 4514 photo 3
Property 4514 photo 4
Property 4514 photo 5
Property 4514 photo 6

Details

  • Strand: песчаный пляж
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8140 m². на острове Тасос. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 280 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Verkoop
92 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 33896
  • Gebied 538 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
130 000 € 325 €/m²
  • Objectcode 4121
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
75 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 20312
  • Gebied 776 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
102 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 40071
  • Gebied 737 m²
  • Afstand tot de zee 790 m
Verkoop
123 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 40072
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
130 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 5267
  • Gebied 1137 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
90 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 26383
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Exclusief Verkoop
90 000 € 333 €/m²
  • Objectcode 65719
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
90 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 4514
  • Gebied 8140 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
120 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 19910
  • Gebied 1080 m²
  • Afstand tot de zee 110 m

Abonneer u op de nieuwsbrief