65 000 €
24 €/m²
Property 44903 photo 1
Property 44903 photo 2
Property 44903 photo 3
Property 44903 photo 4
Property 44903 photo 5
Property 44903 photo 6
Property 44903 photo 7
Property 44903 photo 8
Property 44903 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 15 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2650 m². на острове Корфу. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op het bos.

Verkoop
90 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 47076
  • Gebied 1206 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
65 000 € 51 €/m²
  • Objectcode 15878
  • Gebied 1261 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
55 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 27155
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
75 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 51201
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
80 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 32263
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
60 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 33900
  • Gebied 485 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
75 000 € 65 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 17973
  • Gebied 5684 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
90 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 50678
  • Gebied 4056 m²
  • Afstand tot de zee 10500 m
Verkoop
75 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 65467
  • Gebied 7754 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
55 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 16584
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief