500 000 €
33 €/m²
Property 44871 photo 1
Property 44871 photo 2
Property 44871 photo 3
Property 44871 photo 4
Property 44871 photo 5
Property 44871 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 27000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 15000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 350 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
700 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 40404
  • Gebied 8926 m²
  • Afstand tot de zee 470 m
Verkoop
500 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 50157
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
490 000 € 168 €/m²
  • Objectcode 37747
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 8700 m
Verkoop
512 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 25604
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • Objectcode 54423
  • Gebied 1818 m²
  • Afstand tot de zee 179 m
Verkoop
450 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 36737
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
680 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 26886
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
427 000 € 241 €/m²
  • Objectcode 36674
  • Gebied 1770 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief