Te koop - Villa 210 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
530 000 €
2524 €/m²
Property 44808 photo 1
Property 44808 photo 2
Property 44808 photo 3
Property 44808 photo 4
Property 44808 photo 5
Property 44808 photo 6
Property 44808 photo 7
Property 44808 photo 8
Property 44808 photo 9
Property 44808 photo 10
  • Objectcode 44808
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 210 m²
  • Perceeloppervlakte 400 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)
  • Aantal kamers 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 4
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 210 m² In Paphos in aanbouw. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.