340 000 €
30 €/m²
Property 44727 photo 1
Property 44727 photo 2
Property 44727 photo 3
Property 44727 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 850 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 750 km
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 11000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 480 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op het bos.

Unique plot on the highway next to a very big villa plot.

Verkoop
300 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 44360
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 56612
  • Gebied 6350 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
320 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 42624
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
290 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 65314
  • Gebied 1395 m²
  • Afstand tot de zee 72 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
280 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 38534
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 40012
  • Gebied 2660 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
320 000 € 477 €/m²
  • Objectcode 50183
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
500 000 € 580 €/m²
  • Objectcode 50105
  • Gebied 862 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
280 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 37597
  • Gebied 2890 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief