65 000 €
7 €/m²
Property 44677 photo 1
Property 44677 photo 2
Property 44677 photo 3
Property 44677 photo 4
Property 44677 photo 5
Property 44677 photo 6
Property 44677 photo 7
Property 44677 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 21 km
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8500 m². на острове Корфу. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het valt buiten het stadsplan..

Verkoop
60 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 33874
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
60 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 62633
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 31503
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 4400 m
Verkoop
65 000 € 69 €/m²
  • Objectcode 25058
  • Gebied 939 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
80 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 24113
  • Gebied 2800 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
90 000 € 65 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 10253
  • Gebied 3400 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
70 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 51487
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
60 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 49509
  • Gebied 1360 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
70 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 15959
  • Gebied 628 m²
  • Afstand tot de zee 4700 m
Verkoop
80 000 € 20 €/m²
  • Objectcode 32263
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief