60 000 €
40 €/m²
Property 44579 photo 1
Property 44579 photo 2
Property 44579 photo 3
Property 44579 photo 4
Property 44579 photo 5
Property 44579 photo 6
Property 44579 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 3600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 2 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 1500 m². на острове Корфу. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: put.

For sale a plot of 1500 sq.m in the Katakalou area in the central part of the island of Corfu. The plot is located just 3 km far away from Corfu town.

The plot does not have the possibility of construction, but is perfect for installing prefabricated house or a caravan. There is a well on the plot.

Verkoop
52 000 € 69 €/m²
  • Objectcode 44585
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 31503
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 4400 m
Verkoop
85 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 23919
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
50 000 € 153 €/m²
  • Objectcode 49989
  • Gebied 325 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 49049
  • Gebied 4027 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
55 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 50380
  • Gebied 2044 m²
  • Afstand tot de zee 4300 m
Verkoop
70 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 51487
  • Gebied 700 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
85 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 65540
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
50 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 35810
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
88 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 51910
  • Gebied 2282 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief