Property 44494 photo 1
Property 44494 photo 2
Property 44494 photo 3
Property 44494 photo 4
Property 44494 photo 5
Property 44494 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 120 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2363 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Objectcode 24670
  • Gebied 2021 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
500 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 44016
  • Gebied 19280 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
800 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 63744
  • Gebied 13439 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
640 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 63552
  • Gebied 7142 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
853 000 € 725 €/m²
  • Objectcode 63066
  • Gebied 1175 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
650 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 57279
  • Gebied 5159 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
800 000 € 533 €/m²
  • Objectcode 38749
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
490 000 € 168 €/m²
  • Objectcode 37747
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 8700 m
Verkoop
600 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 35632
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
587 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 44257
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m

Abonneer u op de nieuwsbrief