85 000 €
20 €/m²
Property 44366 photo 1
Property 44366 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 7200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 9 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4150 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
70 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42792
  • Gebied 9519 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
93 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 36799
  • Gebied 1229 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
110 000 € 90 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 36122
  • Gebied 2445 m²
  • Afstand tot de zee 4400 m
Verkoop
110 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 44087
  • Gebied 1541 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
75 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 50711
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
115 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 62016
  • Gebied 5343 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
80 000 € 258 €/m²
  • Objectcode 47058
  • Gebied 309 m²
  • Afstand tot de zee 9300 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m
Verkoop
78 000 € 155 €/m²
  • Objectcode 65261
  • Gebied 503 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
120 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 63847
  • Gebied 2922 m²
  • Afstand tot de zee 740 m

Abonneer u op de nieuwsbrief