320 000 €
16 €/m²
Property 44365 photo 1
Property 44365 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 7200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
280 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 44635
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
350 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 36263
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
269 000 € 371 €/m²
  • Objectcode 39778
  • Gebied 725 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 38847
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 5200 m
Verkoop
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 56284
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
260 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 45704
  • Gebied 6078 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
309 000 € 147 €/m²
  • Objectcode 56430
  • Gebied 2100 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51460
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
340 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 37045
  • Gebied 1540 m²
  • Afstand tot de zee 480 m

Abonneer u op de nieuwsbrief