1 050 000 €
15 €/m²
Property 44361 photo 1
Property 44361 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 2900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 70000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 300 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
853 000 € 725 €/m²
  • Objectcode 63066
  • Gebied 1175 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
1 500 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 62446
  • Gebied 150000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
1 000 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 49157
  • Gebied 29981 m²
  • Afstand tot de zee 1240 m
Verkoop
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Objectcode 38565
  • Gebied 1250 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 500 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 35220
  • Gebied 24233 m²
  • Afstand tot de zee 3900 m
Verkoop
1 136 000 € 533 €/m²
  • Objectcode 32760
  • Gebied 2130 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
850 000 € 153 €/m²
  • Objectcode 35094
  • Gebied 5547 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
1 280 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 48743
  • Gebied 17497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 070 000 € 152 €/m²
  • Objectcode 38960
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
1 300 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 47791
  • Gebied 58000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief