300 000 €
15 €/m²
Property 44360 photo 1
Property 44360 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 2900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
278 000 € 351 €/m²
  • Objectcode 50170
  • Gebied 790 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 56284
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 36755
  • Gebied 5889 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
320 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 63746
  • Gebied 2610 m²
  • Afstand tot de zee 1280 m
Verkoop
320 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 63954
  • Gebied 1613 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 39265
  • Gebied 4550 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
330 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 36445
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
280 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 37597
  • Gebied 2890 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
400 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 51473
  • Gebied 15165 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief