525 000 € 450 000 €
12 €/m²
Property 44359 photo 1
Property 44359 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 2900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 35000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
600 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 35632
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
680 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 26886
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
477 500 € 500 €/m²
  • Objectcode 32758
  • Gebied 955 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
650 000 € 134 €/m²
  • Objectcode 24183
  • Gebied 4834 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
500 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 19868
  • Gebied 32500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 37410
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
450 000 € 449 €/m²
  • Objectcode 62407
  • Gebied 1002 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
590 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 65038
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
550 000 € 407 €/m²
  • Objectcode 33356
  • Gebied 1350 m²
  • Afstand tot de zee 150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief