990 000 €
73 €/m²
Property 44357 photo 1

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,8
  • Afstand tot de zee: 19000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 13500 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 10800 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Locatie