587 000 €
41 €/m²
Property 44257 photo 1
Property 44257 photo 2
Property 44257 photo 3
Property 44257 photo 4
Property 44257 photo 5
Property 44257 photo 6
Property 44257 photo 7
Property 44257 photo 8
Property 44257 photo 9
Property 44257 photo 10
Property 44257 photo 11

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 24 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 14000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
800 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 34160
  • Gebied 43000 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
800 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 63744
  • Gebied 13439 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
750 000 € 165 €/m²
  • Objectcode 38074
  • Gebied 4520 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
520 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 30769
  • Gebied 27000 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
512 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 25604
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
600 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 32335
  • Gebied 6340 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
747 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 40405
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 175 m
Verkoop
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 40472
  • Gebied 6250 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Objectcode 32160
  • Gebied 1294 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
500 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 50669
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief