Property 44207 photo 1
Property 44207 photo 2
Property 44207 photo 3
Property 44207 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 97 m
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2367 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

Verkoop
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 40472
  • Gebied 6250 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
650 000 € 141 €/m²
  • Objectcode 44104
  • Gebied 4580 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
650 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 32334
  • Gebied 11842 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
750 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59199
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
800 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 13174
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 000 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 34287
  • Gebied 89000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
695 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 57192
  • Gebied 3518 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
680 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 26886
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 37410
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Objectcode 32160
  • Gebied 1294 m²
  • Afstand tot de zee 250 m

Abonneer u op de nieuwsbrief