379 000 €
1974 €/m²
Property 44195 photo 1
Property 44195 photo 2
Property 44195 photo 3
Property 44195 photo 4
Property 44195 photo 5
Property 44195 photo 6
Property 44195 photo 7
Property 44195 photo 8
Property 44195 photo 9
Property 44195 photo 10
Property 44195 photo 11
Property 44195 photo 12
Property 44195 photo 13
Property 44195 photo 14
Property 44195 photo 15
Property 44195 photo 16

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2010
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: other
  • Energieklasse: Vrijgesteld van het verplichte Energy Performance Certificate (EPC)
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 650 m
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 192 m² op het eiland Kreta. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

Locatie