120 000 €
8 €/m²
Property 44190 photo 1
Property 44190 photo 2
Property 44190 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 51 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 14144 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
150 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 43087
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 47008
  • Gebied 4150 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
160 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 62893
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
160 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 62322
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 43300
  • Gebied 3484 m²
  • Afstand tot de zee 390 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 41762
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
120 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 44190
  • Gebied 14144 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
120 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 51455
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief