Property 44104 photo 1
Property 44104 photo 2
Property 44104 photo 3
Property 44104 photo 4
Property 44104 photo 5
Property 44104 photo 6
Property 44104 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1000 km
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 4580 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: structuur. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

On the plot there is an under construction building of 1200 sq.m. 

Verkoop
694 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 4766
  • Gebied 8200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
800 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 38769
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
695 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 57192
  • Gebied 3518 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
660 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65423
  • Gebied 12329 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
860 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 47506
  • Gebied 21000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
620 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 42251
  • Gebied 16903 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
800 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 34160
  • Gebied 43000 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
850 000 € 153 €/m²
  • Objectcode 35094
  • Gebied 5547 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
750 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59199
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m

Abonneer u op de nieuwsbrief