Te koop - Villa 330 m² in Agia Napa

Griekenland Cyprus Famagusta
2 350 000 €
7121 €/m²
Property 44085 photo 1
Property 44085 photo 2
Property 44085 photo 3
Property 44085 photo 4
Property 44085 photo 5
Property 44085 photo 6
  • Objectcode 44085
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 330 m²
  • Perceeloppervlakte 651 m²
  • Regio Agia Napa
  • Plaats Famagusta (Cyprus)
  • Aantal kamers 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 6
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 5
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 6
  • Afstand tot de zee: 50 m
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 330 m² In Ayia Napa in aanbouw. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, 2 doucheruimtes. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Het pand beschikt over een dakterras. Het object is onderworpen aan BTW. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Property type Bedrooms Covered area (sq.m) Roof garden area (sq.m) Lower level area (sq.m) Total area (sq.m) Plot area (sq.m) Price € Property status Delivery date