200 000 €
22 €/m²
Property 44018 photo 1
Property 44018 photo 2
Property 44018 photo 3
Property 44018 photo 4
Property 44018 photo 5
Property 44018 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 41 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 8923 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 300 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Verkoop
288 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 52613
  • Gebied 4300 m²
  • Kamers 2
Verkoop
200 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 50156
  • Gebied 2150 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 52085
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 4800 m
Verkoop
210 000 € 161 €/m²
  • Objectcode 42952
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
200 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 51006
  • Gebied 5600 m²
  • Afstand tot de zee 480 m
Verkoop
200 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 57163
  • Gebied 5687 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
246 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 52108
  • Gebied 2615 m²
  • Afstand tot de zee 583 m
Verkoop
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Objectcode 47196
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
200 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 44018
  • Gebied 8923 m²
  • Afstand tot de zee 700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief