500 000 €
25 €/m²
Property 44016 photo 1
Property 44016 photo 2
Property 44016 photo 3
Property 44016 photo 4
Property 44016 photo 5
Property 44016 photo 6
Property 44016 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 42 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 19280 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
640 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 63552
  • Gebied 7142 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 33319
  • Gebied 4616 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 40472
  • Gebied 6250 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Objectcode 32160
  • Gebied 1294 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
650 000 € 134 €/m²
  • Objectcode 24183
  • Gebied 4834 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Objectcode 38697
  • Gebied 390 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
450 000 € 449 €/m²
  • Objectcode 62407
  • Gebied 1002 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
650 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 37517
  • Gebied 14500 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
500 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 38077
  • Gebied 4542 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
710 000 € 299 €/m²
  • Objectcode 44207
  • Gebied 2367 m²
  • Afstand tot de zee 97 m

Abonneer u op de nieuwsbrief