Te koop - Villa 300 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
900 000 €
3000 €/m²
Property 43817 photo 1
Property 43817 photo 2
Property 43817 photo 3
  • Objectcode 43817
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 300 m²
  • Perceeloppervlakte 629 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 6
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 300 m² In Limassol. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een badkamer, 2 doucheruimtes. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Verkoop
800 000 € 2580 €/m²
  • Objectcode 52359
  • Gebied 310 m²
  • Kamers 4
Verkoop
890 000 € 3708 €/m²
  • Objectcode 45570
  • Gebied 240 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 200 000 € 779 €/m²
  • Objectcode 47005
  • Gebied 1540 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
990 000 € 3300 €/m²
  • Objectcode 50479
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 7
Verkoop
890 000 € 4684 €/m²
  • Objectcode 10824
  • Gebied 190 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Objectcode 22891
  • Gebied 210 m²
  • Kamers 5
Verkoop
850 000 € 4250 €/m²
  • Objectcode 46268
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
850 000 € 2236 €/m²
  • Objectcode 49832
  • Gebied 380 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 300 000 € 5118 €/m²
  • Objectcode 37733
  • Gebied 254 m²
  • Kamers 7
Verkoop
895 000 € 6215 €/m²
  • Objectcode 40534
  • Gebied 144 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief