Te koop - Grond 35118 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
180 000 €
5 €/m²
Property 43765 photo 1
Property 43765 photo 2
  • Objectcode 43765
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 35118 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 35118 m². В Пафосе.

Zone: G3
Building Factor: 0.1
Coverage Factor: 0.1
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

 

Verkoop
267 550 € 213 €/m²
  • Objectcode 25714
  • Gebied 1253 m²
Verkoop
260 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 59479
  • Gebied 6563 m²
Verkoop
160 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 52691
  • Gebied 6820 m²
Verkoop
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 40527
  • Gebied 1293 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
225 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 51667
  • Gebied 2221 m²
Verkoop
190 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 61330
  • Gebied 3101 m²
Verkoop
150 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 43764
  • Gebied 10368 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
250 000 € 420 €/m²
  • Objectcode 39908
  • Gebied 595 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
180 000 € 321 €/m²
  • Objectcode 59368
  • Gebied 560 m²
Verkoop
150 000 € 107 €/m²
  • Objectcode 64921
  • Gebied 1392 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief