55 000 € 33 000 €
25 €/m²
Property 43713 photo 1
Property 43713 photo 2
Property 43713 photo 3
Property 43713 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 7500 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1320 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
60 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 56754
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
50 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 47006
  • Gebied 648 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
54 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 39458
  • Gebied 890 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
53 000 € 121 €/m²
  • Objectcode 34137
  • Gebied 438 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
64 000 € 145 €/m²
  • Objectcode 60940
  • Gebied 440 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
60 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 19175
  • Gebied 877 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
69 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 42777
  • Gebied 4189 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
75 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 50711
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
80 000 € 258 €/m²
  • Objectcode 47058
  • Gebied 309 m²
  • Afstand tot de zee 9300 m
Verkoop
60 000 € 576 €/m²
  • Objectcode 43131
  • Gebied 104 m²
  • Afstand tot de zee 49 m

Abonneer u op de nieuwsbrief