Te koop - Grond 9000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Paliouri
350 000 €
38 €/m²
Property 43663 photo 1
Property 43663 photo 2
Property 43663 photo 3
Property 43663 photo 4
Property 43663 photo 5
Property 43663 photo 6
Property 43663 photo 7
Property 43663 photo 8
Property 43663 photo 9
Property 43663 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 3300 m
  • Afstand tot luchthaven: 105 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op het bos.

Verkoop
330 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 4387
  • Gebied 1898 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45206
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 5900 m
Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
380 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 59728
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
380 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 1651
  • Gebied 8962 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
320 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 64872
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
400 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 16057
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
350 000 € 275 €/m²
  • Objectcode 5060
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Objectcode 6684
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
340 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 10834
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief