250 000 €
31 €/m²
Property 43610 photo 1
Property 43610 photo 2
Property 43610 photo 3
Property 43610 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad.

For sale two plots together. The first plot is located on the upper side of the road, with a total area of 5.000sqm and is available to build 200sqm house. The second plot has a total surface of 3.000sqm and does not build. Both plots offer sea, mountain and city views and are directly connected to water and electricity.

Verkoop
330 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 36445
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
230 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 41967
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
300 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 38520
  • Gebied 2700 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 51030
  • Gebied 3792 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
290 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 65314
  • Gebied 1395 m²
  • Afstand tot de zee 72 m
Verkoop
270 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 46217
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 824 m
Verkoop
267 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 41185
  • Gebied 5423 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
250 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 57759
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
250 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 42246
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
299 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 40594
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief